PIKNIK RODZINNY pełen atrakcji dla dzieci i rodziców

11 czerwca w naszej szkole odbył się Piknik rodzinny, pełen atrakcji dla dzieci i rodziców. Zabawa rozpoczęła się już o godz. 9:30 na boisku szkolnym, pokazami artystycznymi w wykonaniu  przedszkolaków i uczniów klas 1 – 3. Były również dmuchane zjeżdżalnie, pokazy straży pożarnej, policji, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, trening piłki nożnej z Juventus Academy Rzeszów, zabawy z animatorem. Na pikniku, można było również coś zjeść m.in. grillowane kiełbaski, pierogi, grochówkę, lody.
Zabawa była doskonała.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za ogromne zaangażowanie w organizację pikniku oraz niezwykłą hojność, a także wszystkim sponsorom za wsparcie rzeczowe i finansowe.

Zobaczcie kilka zdjęć!

Przedstawienie „Calineczka” w wykonaniu uczniów ze szkolnego kółka teatralnego >>>

Zobacz filmy i więcej zdjęć na szkolnym Fb >>>